Поглиблене вивчення колористики Харків STUDIO ESTEL

Замовити в салон

Новинка

Поглиблене вивчення колористики

Курс Додаткова освіта

В даний момент немає інформації про дати проведення курсу

Підписатися на повідомлення

Про курс

Відгуки

Фундаментальний курс колористики для майстрів зі стажем роботи.

Ви дізнаєтесь усі секрети “Estel Color Set” на рівні технолога. Удосконалите знання в колористиці, та знайдете відповіді на масу питань. Ми розбиратимемо Технології та застосування фарб Estel, роботу з різними відсотками сивини, швидке та якісне фарбування, а також усі нюанси та моменти роботи, з відтінками Блонд. На власному досвіді зможете відчути переваги усіх продуктів домашнього та салонного догляду за волоссям.

При успішному завершенні курсу ви отримаєте сертифікат «Майстер кольору» і у вас з’явиться унікальна можливість бути запрошеними на подальше навчання, та стати членом нашої дружньої команди у статусі технолога.

_____________________________________________________________________________________________________________________


Фундаментальный курс колористики для мастеров со стажем работы.

Вы узнаете все секреты "Estel Color Set" на уровне технолога. Усовершенствуете знания в колористике, и найдете ответы на массу вопросов. Мы будем разбирать Технологии и применение красок Estel, работу с различными процентами седины, быстрое и качественное окрашивание, а также все нюансы и моменты работы с оттенками Блонд. На собственном опыте сможете ощутить преимущества всех продуктов домашнего и салонного ухода за волосами.

При успешном завершении курса вы получите сертификат «Мастер цвета» и у вас появится уникальная возможность быть приглашенными на дальнейшее обучение, и стать членом нашей дружной команды в статусе технолога.
Комментарии для сайта Cackle

Форма зворотнього зв'язку

Залиште ваші контактні дані і наш консультант зв'яжеться з вами

Дякую, що залишили запит!

Наш консультант зв'яжеться з вами найблищим часом!