Авторизація магазинів

Курс Додаткова освіта

В даний момент немає інформації про дати проведення курсу

Підписатися на повідомлення

Про курс

Відгуки

Ми розуміємо, наскільки індивідуальний підхід кожної людини до краси. Ми приймаємо той факт, що специфіка роботи кожного магазину має ряд особливостей. Ми знаємо, як сформувати власну б'юті-пропозицію таким чином, щоб вона гарантовано знайшла відгук серед вашої цільової аудиторії. Ми готові поділитися своїми експертними знаннями в продуктах, котрі мають попит на б'юті-ринку.

Семінар «Авторизація магазинів» призначений для продавців-консультантів і команд магазинів, в яких представлена ​​професійна косметика ESTEL. Заняття проводить талановитий викладач, призер профільних чемпіонатів, висококваліфікований педагог і майстер міжнародного класу — технолог ESTEL Хорошенко Ірина.

Програма семінару «Авторизація магазинів» передбачає:

  • повне ознайомлення з усім асортиментом товарів компанії ESTEL Professional, включаючи догляд, стайлінг і засоби для колористики;
  • детальне вивчення продукції, її переваг і тонкощів використання;
  • підвищення експертних знань про товари;
  • вибірковий підхід в рекомендаціях з індивідуального підбору догляду та стайлінгу;
  • інформування про новинки та останні тенденції індустрії краси.

Також у вас є можливість ознайомитися з різними лінійками продукції ESTEL Professional за допомогою семплів. І побачити переваги фарбування на демонстраційній моделі, процедура перетворення якої буде проведена прямо на семінарі.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Мы понимаем, насколько индивидуален подход каждого человека к красоте. Мы принимаем тот факт, что специфика работы каждого магазина имеет ряд особенностей. Мы знаем, как сформировать собственное бьюти-предложение таким образом, чтобы оно гарантировано нашло отклик среди вашей целевой аудитории. Мы готовы поделиться своими экспертными знаниями о продуктах, востребованных на бьюти-рынке.

Семинар «Авторизация магазинов» предназначен для продавцов-консультантов и команд магазинов, в которых представлена профессиональная косметика ESTEL. Занятие проводит талантливый преподаватель, призер профильных чемпионатов, высококвалифицированный педагог и мастер международного класса — технолог ESTEL Хорошенко Ирина.

Программа семинара «Авторизация магазинов» предусматривает:

  • полное ознакомление со всем ассортиментом товаров компании ESTEL Professional, включая уход, стайлинг и средства для колористики;
  • детальное изучение продукции, ее преимуществ и тонкостей использования;
  • повышение экспертных знаний о товарах;
  • избирательный подход в рекомендациях по индивидуальному подбору ухода и стайлинга;
  • информирование о новинках и последних тенденциях индустрии красоты.

Также у вас есть возможность ознакомиться с разными линейками продукции ESTEL Professional при помощи сэмплов. И увидеть преимущества окрашивания на демонстрационной модели, процедура преображения которой будет проведена прямо на семинаре.

Форма зворотнього зв'язку

Залиште ваші контактні дані і наш консультант зв'яжеться з вами

Дякую, що залишили запит!

Наш консультант зв'яжеться з вами найблищим часом!