Замовити в салон

III ESTEL BUSINESS CONGRESS LVIV (з проживанням)

Курс

В даний момент немає інформації про дати проведення курсу

Підписатися на повідомлення

Фотографії з семінарів

Про курс

Відгуки

Компанія ESTEL Україна запрошує вас з 14-17 жовтня 2018 року прийняти участь у III ESTEL BUSINESS CONGRESS – найяскравішому та найкориснішому заході осені для індустрії краси, сфокусованому на здобутті важливих знань, навичок та інструментарію для розбудови успішного бізнесу та збільшення прибутку.

III ESTEL BUSINESS CONGRESS буде проходити в мальовничому місті Львів та об’єднає керівників салонів, активних майстрів та топ-спікерів, провідних експертів в області індустрії краси та наданні послуг.

На конгресі будуть обговорюватися перспективи розвитку індустрії, актуальні аспекти успішного бізнесу, юридичні питання та тенденції, що зачіпають бізнес і є важливими для успішної діяльності компаній в Україні.

Місце проведення ESTEL BUSINESS CONGRESS знаходиться за декілька кроків від Старого міста і у вільний час ви зможете насолодитись атмосферою Львова. Нагадуюємо " Старе Місто" у Львові внесено до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а також містить багато найвизначніших архітектурних пам’яток Львова.Дістатися до Львова можна на поїзді чи автобусом.

*В програмі можливі невеликі зміни.

Місце проведення: Premier Hotel Dnister, вул. Матейко, 6

Вартість квитка з проживанням в готелі:

- 5000 грн до 31 серпня;

- 6000 грн з 1 по 20 вересня;

- 7000 грн з 21 вересня по 8 жовтня.

Вартість квитка без проживання в готелі:

- 4000 грн до 31 серпня;

- 5000 грн з 1 по 20 вересня;

- 6000 грн з 21 вересня по 8 жовтня.

У вартість квитка входить:

- проживання в готелі в двомісних номерах (при оплаті квитка з проживанням);

- харчування: сніданок, обід, вечеря 15.10, 16.10, та 17.10 (тільки сніданок);

- програма бізнес-конгресу;

- Гала-вечеря.

Перший з 9-и спікерів ESTEL Business Congress:
Наталія Гончаренко - Засновник міжнародного Клубу власників підприємств індустрії краси та бізнес-школи «Beauty Salon Boss».
Засновник порталу про бізнес в індустрії краси та здоров'я Salonmarketing.pro. Автор найочікуванішою книги про салонному бізнесі "Мій салон краси" (2018 г.)
Тема: "Як дивитися на два кроки по попереду?"
Слідкуйте за оновленням програми на сайті.

Другий спікер ESTEL Business Congress - Аліна Баженова.
Автор філософії Sex & Marketing, маркетинг директор "Фігаро-Кейтеринг" (2011-2017), Автор книги Продажі - Стратегія Відносин,
Спікер Global Event Forum, Fashion Lab, Parkovy Meetup.
Автор тренінгів та вебінарів зі стратегічного маркетингу.
Тема: "Sex&Marketing. 5 точок влади над жінкою майбутнього".

Третій спікер - Сергій Полонський.
Власник мережі салонів "Steffany".
Тема: Інновація або "смерть".
Заінтригували?
Далі ще більше цікавих спікерів.

Четвертий з дев'яти спікерів III ESTEL Business Congress - Владислав Вавілов.
Владислав Вавілов - бізнес-тренер, засновник та керівник підприємств індустрії краси та фітнесу.
Автор 6 книг в тому числі "Реклама краси. Практика", "Якісний сервіс".
Тема виступу: Чоловік в красивому бізнесі - від цирульні до барбершопа. Інструменти залучення, обслуговування та утримання бородатих та не тільки.

П'ятий спікер III ESTEL Business Congress - Олександр Гришаков.
Олександр Гришаков - медичний адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії «Grishakov Law Company», яка займається юридичним супроводом медичних центрів, клінік, салонів краси, косметологічних кабінетів, експерт Бізнес-школи «Космо-трейд», викладач Київського медичного університету, учасник робочих груп та слухань щодо внесення змін до законодавства, співавтор наказів МОЗ України.
Тема: Правові аспекти ведення салонного бізнесу.

В наш час складно уявити ефективне просування компанії без інтернету та соціальних мереж.
Розробляючи програму ІІІ ESTEL Business Congress ми врахували реалії сьогодення та представляємо вам 6 спікера - Олексія Шешко.
Тема виступу:
"Як залучати клієнтів з Instagram? 3 головних інструмента"

Олексій Шешко:
Засновник Агенства Rich Production: навчання та просування брендів, експертів, підприємців через Інстаграм. Залучили понад 1 000 000 дійсних дописувачів на акаунти клієнтів.
Бізнес-трененр Б'юті Бізнес-школи "Космотрейд".
Засновник спільноти Інста підприємців і 8-ми тижневого онлайн школи "Інстаграм Маркетолог".
Учасник телевізійних проектів на "Новому каналі" (програма "АБЗАЦ").

7-ий та 8-ий спікери - Євген Калкатов та Олександр Шитіков з спільною темою - Нішевий салон краси - хто та як вбив салонний бізнес?
Євгеній Калкатов - входить в ТОП 7 кращих стилістів-перукарів України, власник успішного Nishe Beauty Salon KALKATOFF, перукар-стиліст міжнародного класу, викладач КНУКіМ. Команда KALKATOFF 20 років є однією з найяскравіших та успішних в перукарському мистецтві. Багатогранний розвиток команди можна спостерігати по TV проектам, UFW, семінарам та тренінгам для перукарів, стилістів, власників бізнесу, адаптації дистрибуції в Україні, організації та проведенні конкурсів та інше. kalkatoff.com
Олександр Шитіков - директор Nishe Beauty Salon KALKATOFF, перукар-колорист.

9й спікер - III ESTEL Business Congress - В'ячеслав Дюденко.
Тема: "Оренда місць, або салон краси - куди це приведе?"
Кількість місць обмежена!
В'ячеслав Дюденко - Власник салонів «D2», fashion-директор школи «Дюденко Київ», Голова правління Комітету Стандартів Салонів Краси (КССК), "Лицар Ордену Шевальє", "Офіцер Ордена Шевальє», отримав звання «Createurs de Mode» (Творець Моди) в Парижі, Президент української секції міжнародної організації елітних перукарів «Intercoiffure Mondial», fashion-директор Регіону Східної Європи «Intercoiffure Mondial», Президент Регіону Східна Європа «Intercoiffure Mondial», вперше від країн СНД представив шоу-програму «High Street Evolution» на «Mondial Performance» в Парижі, брав участь в створенні Всесвітньої Колекції «Freedom» для Intercoiffure в Парижі, За останні десять років опублікував 20 колекцій, понад 50 технологій, Провів близько 60 майстер-класів і більше 20 шоу-програм, був суддею численних Національних конкурсів перукарів, візажистів, стилістів, моделей, дизайнерів одягу і краси, Став автором багатьох десятків стате з проблем професії, іміджу, компетентності та творчості.

Форма зворотнього зв'язку

Залиште ваші контактні дані і наш консультант зв'яжеться з вами

Дякую, що залишили запит!

Наш консультант зв'яжеться з вами найблищим часом!