В даний момент немає інформації про дати проведення курсу

Підписатися на повідомлення

Фотографії з семінарів

Про курс

Відгуки

Для практичної частини вам необхідні: фен, гребінці для укладання, пеньюар і фартух. 

Важливо бути не просто майстром-перукарем, який створює цікаві форми зачісок, але і вельми компетентною людиною в питанні стилю. Це дозволить давати грамотні рекомендації для якісної зміни образу клієнта і підійме вас на новий рівень його довіри. Колористика — ще одна грань розвитку вашого таланту, якою не варто нехтувати. Мистецтво змішування пігментів відкриває перед вами безмежні можливості для реалізації самих незвичайних колірних поєднань. 

Курс «Об'ємний колір — 7D» призначений для досвідчених майстрів, які хочуть удосконалювати наявні навички. Заняття проводить талановитий викладач, призер чемпіонатів з перукарського мистецтва, висококваліфікований педагог і майстер міжнародного класу — технолог ESTEL Кушніренко Ніна. 

Програма семінару «Об'ємний колір — 7D» включає:

 • 5 базових технік фарбування;
 • адаптацію технік фарбування до форм стрижок;
 • підбір колористичних коктейлів;
 • використання програми догляду за волоссям різних типів і різної структури;
 • способи професійного застосування стайлінгу;
 • практичне відпрацювання на моделях.

Відвідайте семінар «Об'ємний колір — 7D» і ви навчитеся комплексному підходу до послуги догляду за волоссям до і після фарбування. Дізнаєтеся, як при фарбуванні залучити в процес перетворення всі органи чуття вашого клієнта. І зможете зацікавити відвідувачів новими процедурами, закріпивши їх в категорії постійних клієнтів салону.

__________________________________________________________________________________________________________________________

Для практической части вам необходимы: фен, расчески для укладки, пеньюар и фартук.

Важно быть не просто мастером-парикмахером, который создает интересные формы причесок, но и весьма компетентным человеком в вопросе стиля. Это позволит давать грамотные рекомендации для качественного изменения образа клиента и поднимет вас на новый уровень его доверия. Колористика — еще одна грань развития вашего таланта, которой не стоит пренебрегать. Искусство смешивания пигментов открывает пред вами безграничные возможности для реализации самых необычных цветовых сочетаний.

Курс «Объемный цвет — 7D» предназначен для опытных мастеров, которые хотят совершенствовать имеющиеся навыки. Занятие проводит талантливый преподаватель, призер чемпионатов по парикмахерскому искусству, высококвалифицированный педагог и мастер международного класса — технолог ESTEL Кушниренко Нина. 

Программа семинара «Объемный цвет — 7D» включает:

 • 5 базовых техник окрашивания;
 • адаптация техник окрашивания к формам стрижек;
 • подбор колористических коктейлей;
 • использование программы ухода за волосами разных типов и разной структуры;
 • способы профессионального применения стайлинга;
 • практическая отработка на моделях.

Посетите семинар «Объемный цвет — 7D» и вы научитесь комплексному подходу к услуге ухода за волосами до и после окрашивания. Узнаете, как при окрашивании вовлечь в процесс преображения все органы чувств вашего клиента. И сможете заинтересовать посетителей новыми процедурами, закрепив их в категории постоянных клиентов салона.

Форма зворотнього зв'язку

Залиште ваші контактні дані і наш консультант зв'яжеться з вами

Дякую, що залишили запит!

Наш консультант зв'яжеться з вами найблищим часом!