Польща. Swinemünde. ESTEL.SHOW

Курс

В даний момент немає інформації про дати проведення курсу

Підписатися на повідомлення

Про курс

Відгуки

Індустрія краси — одна з найдинамічніших і найцікавіших сфер бізнесу. Вона об'єднує вільний творчий порив і дисципліну, при цьому вчить конвертувати креативні ідеї стиліста в стабільний прибуток. Для того, щоб бути затребуваним і успішним майстром, важливо постійно вдосконалюватися, пізнавати нове, надихатися і обмінюватися досвідом з однодумцями.

ESTEL.SHOW 2019 — унікальна подія міжнародного значення. Це наше зізнання в любові красі, мистецтву і тим, хто його створює або їм насолоджується. Це маніфест професіоналізму і технологічності стилістів, соковита колаборація трендів і яскравих ідей. ESTEL.SHOW 2019 — синтез елементів виставки сучасного перукарського мистецтва, арт-перфомансу, тематичних майстер-класів і вечірок, що викликали фурор в області event і подієвого маркетингу.

Де?

Захід пройде в Свіноу́йсьце (Польща) в п'ятизірковому готелі Radisson Blu Resort *****, розташованому всього в 50 метрах від піщаного пляжу і блискучих хвиль Балтійського моря.

Коли?

З 26 по 29 квітня 2019 року.

Програма ESTEL.SHOW 2019:

  • 3 ночі в 5-зірковому готелі Radisson Blue Resort ***** на березі Балтійського моря (тераса на даху, SPA-комплекс);
  • 2 дня по системі «все включено» (вкл. алкогольні напої), а також вечеря в день прибуття і сніданок в день від'їзду;
  • ESTEL.SHOW і After Show Party;
  • Workshop з завершальною вечіркою.

ESTEL.SHOW* — це особливий захід для тих, хто розділяє наші погляди і відчуває світ так само, як і ми. Це подія, яка залишить суттєвий відбиток в пам'яті кожного учасника, зарядивши вас натхненням для втілення креативних ідей. Це співтовариство крутих професіоналів, які створюють майбутнє вже сьогодні. Це божевільний драйв, вихор позитивних емоцій і відвертий виклик усталеним канонам «красивого бізнесу».

* захід проходить на німецькій і польській мовах. Послуги перекладача не надаються.

Вартість участі: 30 000 грн (у вартість входить переліт, проживання та участь у конференції).

Існує можливість придбання квитка за бізнес-бонуси.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Индустрия красоты — одна из самых динамичных и интересных сфер бизнеса. Она объединяет свободный творческий порыв и дисциплину, при этом учит конвертировать креативные идеи стилиста в стабильную прибыль. Для того, чтобы быть востребованным и успешным мастером, важно постоянно совершенствоваться, познавать новое, вдохновляться и обмениваться опытом с единомышленниками.

ESTEL.SHOW 2019 — уникальное событие международного значения. Это наше признание в любви красоте, искусству и тем, кто его создает или им наслаждается. Это манифест профессионализму и технологичности стилистов, сочная коллаборация трендов и ярких идей. ESTEL.SHOW 2019 — запоминающийся синтез элементов выставки современного парикмахерского искусства, арт-перфоманса, тематических мастер-классов и вечеринок, что произвели фурор в области event и событийного маркетинга.

Где?

Мероприятие пройдет в Свиноу́йсьце (Польша) в пятизвездочном отеле Radisson Blu Resort*****, расположенном всего в 50 метрах от песчаного пляжа и сверкающих волн Балтийского моря.

Когда?

С 26 по 29 апреля 2019 года.

Программа ESTEL.SHOW 2019:

  • 3 ночи в 5-звездочном отеле Radisson Blue Resort ***** на берегу Балтийского моря (терраса на крыше, SPA-комплекс);
  • 2 дня по системе «все включено» (вкл. алкогольные напитки), а также ужин в день прибытия и завтрак в день отъезда;
  • ESTEL.SHOW и After Show Party;
  • Workshop с завершающей вечеринкой.

ESTEL.SHOW* — это особое мероприятие для тех, кто разделяет наши взгляды и чувствует мир также, как и мы. Это событие, которое оставит неизгладимый отпечаток в памяти каждого участника, зарядив вас вдохновением для воплощения креативных идей. Это сообщество крутых профессионалов, которые создают будущее уже сегодня. Это сумасшедший драйв, вихрь положительных эмоций и откровенный вызов устоявшимся канонам «красивого бизнеса».

* мероприятие проходит на немецком и польском языках. Услуги переводчика не предоставляются.

Стоимость участия: 30 000 грн (в стоимость входит перелет, проживание, участие в конференции).

Есть возможность приобретения билета за бизнес-бонусы.

Форма зворотнього зв'язку

Залиште ваші контактні дані і наш консультант зв'яжеться з вами

Дякую, що залишили запит!

Наш консультант зв'яжеться з вами найблищим часом!