Новинка

Психологія спілкування з клієнтом

Курс Додаткова освіта

В даний момент немає інформації про дати проведення курсу

Підписатися на повідомлення

Про курс

Відгуки

Спектр послуг — найпопулярніша і найважливіша характеристика організації роботи салону краси. Але це не те, що цікавить безпосередньо клієнтів. І навіть «якість послуг» — не та категорія, за допомогою якої клієнт оцінює свої враження від обслуговування. «Відношення» — ось найпоширеніше слово, яке озвучується клієнтами при рекомендаціях або критиці салону. Таким чином, один з ключових факторів, котрі визначають перевагу людиною конкретного місця обслуговування іншим аналогічним — це людське відношення.

Для динамічного розвитку надзвичайно важливо перейти від бізнесу послуг до бізнесу відносин, що і допоможе зробити семінар «Психологія спілкування з клієнтом». Майстер-клас буде актуальний для директорів та адміністраторів салонів краси, які безпосередньо взаємодіють з клієнтами.

Заняття проводить талановитий викладач, призер профільних чемпіонатів, висококваліфікований педагог, топ-стиліст і майстер міжнародного класу — технолог ESTEL Кіндірова Наталя.

Програма семінару «Психологія спілкування з клієнтом»:

 • сім точок сервісу в салоні краси;
 • корпоративний сервіс і етика: основні поняття і особливості впровадження;
 • індивідуальний підхід до обслуговування клієнта;
 • психотипи клієнтів, їх базова діагностика і навички ефективного спілкування з кожним з них;
 • розбір проблемних (спірних) питань;
 • робота з запереченнями, аргументація і формування УТП.

Мистецтву давати кожному вашому клієнтові те, що він сприймає як цінність, ми вчимо і вчимося самі кожен день, так як уявлення споживачів не стоять на місці. Навички правильного спілкування з клієнтом дозволяють вибудувати дружні взаємовигідні відносини, які переводять і закріплюють клієнтів в статусі «постійних». 

Вартість семінару для учасників програми Estel Business — 1700ББ*.

*ББ - одиниця розрахунку згідно з умовами програми Estel Business.

______________________________________________________________________________________________________________________

Спектр услуг — самая популярная и самая важная характеристика организации работы салона красоты. Но это не то, что интересует непосредственно клиентов. И даже «качество услуг» — не та категория, с помощью которой клиент оценивает свои впечатления от обслуживания. «Отношение» — вот самое распространенное слово, которое озвучивается клиентами при рекомендациях или критике салона. Таким образом, один из ключевых факторов, определяющих предпочтение человеком конкретного места обслуживания другим аналогичным — это человеческие отношения.

Для динамичного развития необычайно важно перейти от бизнеса услуг к бизнесу отношений, что и поможет сделать семинар «Психология общения с клиентом». Мастер-класс будет актуален для директоров и администраторов салонов красоты, которые непосредственно взаимодействуют с клиентами.

Занятие проводит талантливый преподаватель, призер профильных чемпионатов, высококвалифицированный педагог, топ-стилист и мастер международного класса — технолог ESTEL Киндирова Наталья.

Программа семинара «Психология общения с клиентом»:

 • семь точек сервиса в салоне красоты;
 • корпоративный сервис и этика: основные понятия и особенности внедрения;
 • индивидуальный подход к обслуживанию клиента;
 • психотипы клиентов, их базовая диагностика и навыки эффективного общения с каждым из них;  
 • разбор проблемных (спорных) вопросов;
 • работа с возражениями, аргументация и формирование УТП.
Искусству давать каждому вашему клиенту то, что он воспринимает как ценность, мы учим и учимся сами каждый день, так как представления потребителей не стоят на месте. Навыки правильного общения с клиентом позволяют выстроить дружеские взаимовыгодные отношения, которые переводят и закрепляют клиентов в статусе «постоянных». 

Стоимость семинара согласно условиям программы Estel Business — 1700ББ*. 

*ББ - единица расчета согласно условиям программы Estel Business.

Форма зворотнього зв'язку

Залиште ваші контактні дані і наш консультант зв'яжеться з вами

Дякую, що залишили запит!

Наш консультант зв'яжеться з вами найблищим часом!