Курси перукарів Київ | Курсы парикмахера | Уроки колористики - STUDIO ESTEL

Замовити в салон

В даний момент немає інформації про дати проведення курсу

Підписатися на повідомлення

Про курс

Відгуки

ESTEL PREMIER — міжнародна конференція, яка об'єднує керівників та власників салонного бізнесу, стилістів і провідних експертів індустрії краси. На конференції ви почерпнете нові знання і знайдете нові інструменти для розвитку вашого бізнесу. Ця подія пройде в м Сочі 18-20 травня 2019.

Позиція, яку займає компанія ESTEL, — це постійний рух вперед і пошук нових рішень для розвитку б'юті-індустрії та посилення найважливіших її складових. Діяльність бренду нерозривно пов'язана з проектами і колабораціями в навчанні, маркетингу, сервісі і моді, які відкривають додаткові можливості для розвитку всередині професії.

Запрошуємо Вас взяти участь в конференції ESTEL PREMIER і купити квиток на найяскравіший захід року. У активних учасників програми лояльності ESTEL є унікальна можливість придбання квитка за бізнес-бонуси.

Тільки для учасників програми ESTEL PREMIER вартість квитка 15 000 бізнес-бонусів, якщо з одного салону їде 2 учасника, то — 25 000 бізнес-бонусів.

Розвивайтеся разом з ESTEL!

____________________________________________________________________________________________________________________________

ESTEL PREMIER — международная конференция, объединяющая управляющих и владельцев салонного бизнеса, стилистов и ведущих экспертов индустрии красоты. На конференции вы почерпнете новые знания и обретете новые инструменты для развития вашего бизнеса. Это событие пройдет в г. Сочи 18-20 мая 2019.

Позиция, которую занимает компания ESTEL, — это постоянное движение вперед и поиск новых решений для развития бьюти-индустрии и усиления самых важных ее составляющих. Деятельность бренда неразрывно связана с проектами и коллаборациями в обучении, маркетинге, сервисе и моде, которые открывают дополнительные возможности для развития внутри профессии.

Приглашаем Вас принять участие в конференции ESTEL PREMIER и купить билет на самое яркое мероприятие года. У активных участников программы лояльности ESTEL есть уникальная возможность приобретения билета за бизнес-бонусы.

Только для участников программы ESTEL PREMIER стоимость билета 15 000 бизнес-бонусов, если с одного салона едет 2 участника, то — 25 000 бизнес-бонусов.

Развивайтесь вместе с ESTEL!

Комментарии для сайта Cackle

Форма зворотнього зв'язку

Залиште ваші контактні дані і наш консультант зв'яжеться з вами

Дякую, що залишили запит!

Наш консультант зв'яжеться з вами найблищим часом!