Новинка

Твій Новорічний образ - в твоїх руках

Курс Intense

В даний момент немає інформації про дати проведення курсу

Підписатися на повідомлення

Про курс

Відгуки

Укладка — секретна жіноча зброя для перевтілення, яка працює не гірше нової пари туфельок або стильної сукні. Вона змінює вигляд жінки і піднімає настрій, додає впевненості в собі і надихає на нові звершення. Крім того, укладка допомагає видозмінити будь-яку стрижку, зробивши її виразною і оригінальною, а вас — притягуючою захоплені погляди і компліменти.

На жаль, далеко не кожна дівчина в змозі впоратися з брашем і феном, гарячими стайлінговими інструментами і засобами для моделювання волосся. Та й щодня відвідувати салони краси є можливість не у всіх жінок. Пройшовши курс «Твій Новорічний образ - в твоїх руках», ви зможете самостійно відтворити укладку будь-якої складності, заощадивши час і гроші.

Майстер-клас проводить талановитий викладач, призер профільних чемпіонатів, висококваліфікований педагог, топ-стиліст і майстер міжнародного класу — технолог ESTEL Кушніренко Ніна.

Курс включає теоретичну частину і практичне відпрацювання.

На семінарі «Твій Новорічний образ - в твоїх руках» ви:

  • навчитеся професійно підбирати продукти для домашнього догляду і стайлінгу, рекомендовані для використання ДО і ПІСЛЯ укладки;
  • освоїте техніку правильного випрямлення волосся праскою;
  • дізнаєтеся тонкощі накрутки волосся різної структури і довжини на праску і плойку різного діаметру;
  • навчитеся створювати трендові текстурні і гладкі пучки;
  • будете проінформовані про останні тенденції в укладках.
На майстер-класі «Твій Новорічний образ - в твоїх руках» ви отримаєте виключно ті знання, які вам необхідні для створення розкішних вечірніх та денних укладок. Дізнаєтеся, які стайлінгові і доглядові засоби підходять вашому типу волосся. І зможете створити свій новорічний образ своїми руками.
Вартість семінару для учасників програми Estel Business — 700ББ*.

*ББ - одиниця розрахунку згідно з умовами програми Estel Business.

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Укладка — секретное женское оружие преображения, работающее не хуже новой пары туфелек или стильного платья. Она меняет облик женщины и поднимает настроение, придает уверенность в себе и вдохновляет на новые свершения. Кроме того, укладка помогает видоизменить любую стрижку, сделав ее выразительной и оригинальной, а вас — притягивающей восхищенные взгляды и комплименты.

К сожалению, далеко не каждая девушка в состоянии справиться с брашем и феном, горячими стайлинговыми инструментами и средствами для моделирования волос. Да и ежедневно посещать салоны красоты есть возможность не у всех женщин. Пройдя курс «Твой новогодний образ - в твоих руках», вы сможете самостоятельно воссоздать укладку любой сложности, сэкономив время и деньги.

Мастер-класс проводит талантливый преподаватель, призер профильных чемпионатов, высококвалифицированный педагог, топ-стилист и мастер международного класса — технолог ESTEL Кушниренко Нина.

Курс включает теоретическую часть и практическую отработку.

На семинаре «Твой Новогодний образ - в твоих руках» вы:

  • научитесь профессионально подбирать продукты для домашнего ухода и стайлинга, рекомендуемые к использованию ДО и ПОСЛЕ укладки;
  • освоите технику правильного выпрямления волос на утюжок;
  • узнаете тонкости накрутки волос разной структуры и длины на утюжок и плойку разного диаметра;
  • научитесь создавать трендовые текстурные и гладкие пучки;
  • будете проинформированы о последних тенденциях в укладках.

На мастер-классе «Твой Новогодний образ - в твоих руках» вы получите исключительно те знания, которые вам необходимы для создания роскошных вечерних и дневных укладок. Узнаете, какие стайлинговые и уходовые средства подходят вашему типу волос. И сможете создать свой новогодний образ - своими руками.

Стоимость семинара согласно условиям программы Estel Business — 700ББ*.

*ББ - единица расчета согласно условиям программы Estel Business.

Форма зворотнього зв'язку

Залиште ваші контактні дані і наш консультант зв'яжеться з вами

Дякую, що залишили запит!

Наш консультант зв'яжеться з вами найблищим часом!