ХІТ

BUSINESS CONGRESS KYIV

Курс

В даний момент немає інформації про дати проведення курсу

Підписатися на повідомлення

Фотографії з семінарів

Про курс

Відгуки

Beauty Business Congress — найяскравіша подія року, що міняє вектор розвитку індустрії краси. Це конференція, яка об'єднує провідних експертів-спікерів, перукарів, керуючих і директорів салонів з метою отримання цінної інформації щодо вдосконалення б'юті-бізнесу. Це масштабний захід, де розробляються і втілюються інноваційні стратегії, які рухають індустрію краси вперед.

Спікери:
 Цезарі Росинські:
- один з найбільш затребуваних і відомих тренерів близького зарубіжжя - провідний технолог з досвідом роботи більше 15 років - автор і розробник інноваційної техніки фарбування ART HAT. Поєднуючи пристрасть і знання з останніми досягненнями в області перукарського мистецтва, він отримує ідеальні інструменти для ефективного навчання, розвитку і натхнення, якими він ділиться з перукарями-стилістами як під час внутрішніх тренінгів, так і на етапах грандіозних семінарів. Фарбування жіночого волосся - його пристрасть.
Клаус Урбікс
Провідний експерт з салонному бізнесу і маркетингу Європи.
* Реалії сучасного бізнесу краси Європи
* Розвиток ринку перукарських послуг Європи
* Приклади успішних концепцій салонів краси
* Ефективні інструменти ТОП салонів
Хайновська Ольга
Керівник напрямку DUSO-Consulting, бізнес-консультант по салонному менеджменту. Кращий бізнес тренер України в б'юті бізнесі 2016 і 2017 р Спеціаліст з 17-річним досвідом роботи в галузі створення і управління підприємств індустрії краси. Автор 2-х книг з менеджменту підприємств індустрії краси «Успішний бізнес в красі» і «Як підвищити прибутковість салону».
Марія Вишневецька
Експерт в просуванні beauty бізнесу online і offline каналів. Професійний досвід: У б'юті індустрії з 2005 року займала топові позиції в найбільших корпораціях індустрії краси, таких як: L'Oréal, Естет, ТОП Косметікс, Backstage beauty salons. Має практичний досвід в управлінні і розвитку салонів краси. Засновник першої школи online освіти перукарів Star 4 Hair Pro.
Анастасія Яковлєва
Експерт в просуванні online і створенні відео контенту. Досвід в маркетингу 7 років, з яких 5 років провела на телебаченні, де навчалася у кращих професіоналів зйомці і монтажу. Працювала на центральних телеканалах таких, як СТБ і 1 + 1, а також в мережі салонів Backstage beauty salon. На сьогоднішній момент є креативним директором першої школи online освіти перукарів Star 4 Hair Pro.
Для кого?
Конгрес буде цікавий керівникам і адміністраторам салонів краси, практикуючим стилістам-перукарям і власникам бізнесів в б'юті-індустрії.

*З 1.02 Вартість пакета STANDART 5000 грн
1.03 вартість пакета STANDART 5500 Грн
1.02 вартість Гала вечері 1200 грн
1.03 вартість Гала вечері 1500 грн

Для учасників програми Estel Business існує можливість оплати пакету бізнес-бонусами*.

* 1 бізнес-бонус дорівнює 1 гривні.

_______________________________________________________________________________________________
Beauty Business Congress — самое яркое событие года, меняющее вектор развития индустрии красоты. Это конференция, объединяющая ведущих экспертов-спикеров, парикмахеров, управляющих и директоров салонов с целью получения ценной информации по совершенствованию бьюти-бизнеса. Это масштабное мероприятие, где разрабатываются и воплощаются инновационные стратегии, двигающие индустрию красоты вперед.

Спикеры:
Цезари Росински:
- один из самых востребованных и известных тренеров близкого зарубежья
- ведущий технолог с опытом работы более 15 лет
- автор и разработчик инновационной техники окрашивания ART HAT.
Сочетая страсть и знания с последними достижениями в области парикмахерского искусства, он получает идеальные инструменты для эффективного обучения, развития и вдохновения, которыми он делится с парикмахерами-стилистами как во время внутренних тренингов, так и на этапах грандиозных семинаров.
Окрашивание женских волос - его страсть.
Клаус Урбикс
Ведущий эксперт по салонному бизнесу и маркетингу Европы.
* Реалии современного бизнеса красоты Европы
* Развитие рынка парикмахерских услуг Европы
* Примеры успешных концепций салонов красоты
* Эффективные инструменты ТОП- салонов
Хайновская Ольга
Руководитель направления DUSO-Consulting, бизнес-консультант по салонному менеджменту. Лучший бизнес тренер Украины в бьюти бизнесе 2016 и 2017 г. Специалист с 17-летним опытом работы в области создания и управления предприятий индустрии красоты. Автор 2-х книг по менеджменту предприятий индустрии красоты «Успешный бизнес в красоте» и «Как повысить доходность салона».
Мария Вишневецкая
Эксперт в продвижении beauty бизнеса в online и offline каналов. Профессиональный опыт: В бьюти индустрии с 2005 года Занимала ТОПовые позиции в крупнейших корпорациях индустрии красоты, таких как: L'Oréal, Эстет, ТОП Косметикс, Backstage beauty salons. Имеет практический опыт в управлении и развитии салонов красоты. Основатель первой школы online образования парикмахеров Star 4 Hair Pro.
Анастасия Яковлева
Эксперт в продвижении в online и создании видео контента. Опыт в маркетинге 7 лет, из которых 5 лет провела на телевидении, где училась у лучших профессионалов съемке и монтажу. Работала на центральных телеканалах таких, как СТБ и 1+1, а также в сети салонов Backstage beauty salon. На сегодняшний момент является креативным директором первой школы online образования парикмахеров Star 4 Hair Pro.
Для кого?
Конгресс будет интересен руководителям и администраторам салонов красоты, практикующим стилистам-парикмахерам и владельцам бизнесов в бьюти-индустрии.

* С 1.02 стоимость пакета STANDART 5000 грн
1.03 стоимость пакета STANDART 5500 грн
1.02 стоимость Гала ужина 1200 грн
1.03 стоимость Гала ужина 1500 грн

Для участников программы Estel Business существует возможность оплаты пакета бизнес-бонусами*.
* 1 бизнес-бонус равняется 1 гривне.

Форма зворотнього зв'язку

Залиште ваші контактні дані і наш консультант зв'яжеться з вами

Дякую, що залишили запит!

Наш консультант зв'яжеться з вами найблищим часом!