Замовити в салон

ХІТ
Новинка

Чоловічі стрижки.

Курс

В даний момент немає інформації про дати проведення курсу

Підписатися на повідомлення

Фотографії з семінарів

Про курс

Відгуки

Перукарська справа — це мистецтво. Це не просто набір базових технік, а й особливе світосприйняття, творча мотивація, впевненість майстра у власних силах, постійний пошук свіжих ідей і натхнення, а також особлива філософія.

Сьогодні чоловік в салоні — дуже вимогливий тип клієнта. Стильні, сміливі, реалізовані, харизматичні представники сильної статі хочуть, щоб стрижка повністю відображала риси їхнього характеру — і реалізувати це завдання під силу далеко не кожному майстру. Заняття « чоловічі стрижки» дасть вам можливість конвертувати свій креатив в реальний прибуток, відтворювати навіть найскладніші форми і користуватися популярністю серед фахівців в салоні найвищого класу.

Майстер-клас призначений і для початківців, що мають тільки базові перукарські навички, і для практикуючих стилістів. Заняття проводить талановитий викладач, висококваліфікований майстер — Савочкін Сергій.

 У програмі семінару:

-теоретична частина;
-демонстрація від викладача;
-жива дискусія із слухачами;
-практичне відпрацювання навичок під контролем педагога.

 На занятті будуть розглянуті наступні теми:

-історія чоловічої зачіски;
-необхідні інструменти і методи роботи з ними;
-базові поняття для побудови чоловічої стрижки;
-корекція особливостей голови за допомогою стрижки;
-актуальні форми і тенденції в чоловічих стрижках;
-індивідуальний підхід до створення образу відповідно до модних прийомів;
-робота з різною довжиною, типом і структурою волосся;
-методи чоловічих укладок і підбір стайлінгу.

Після проходження семінару ви навчитеся не просто правильно адаптувати стрижку під індивідуальні особливості зовнішності клієнта, а й використовувати текстуру, працювати з різною довжиною, створювати динамічні форми і ідеальні зрізи, правильно вибирати стайлінг і не боятися креативити, втілюючи в стрижках сміливі творчі ідеї.

_______________________________________________________________________________________________________________________________
Парикмахерское дело — это искусство. Это не просто набор базовых техник, но и особое мировосприятие, творческая мотивация, уверенность мастера в собственных силах, постоянный поиск свежих идей и вдохновения, а также особенная философия.

Сегодня мужчина в салоне — весьма требовательный тип клиента. Стильные, смелые, реализованные, харизматичные представители сильного пола хотят, чтобы стрижка полностью отображала черты их характера — и реализовать эту задачу под силу далеко не каждому мастеру. Занятие «мужские стрижки» даст вам возможность конвертировать свой креатив в реальную прибыль, воссоздавать даже самые сложные формы и пользоваться популярностью среди специалистов в салоне самого высокого класса.

Мастер-класс предназначен и для новичков, имеющих только базовые парикмахерские навыки, и для практикующих стилистов. Занятие проводит талантливый преподаватель,высококвалифицированный мастер  Сергей Савочкин.

В программе семинара:

-теоретическая часть;
-демонстрация от преподавателя;
-живая дискуссия со слушателями;
-практическая отработка навыков под контролем педагога.

 На занятии будут рассмотрены следующие темы:

-история мужской прически;
-необходимые инструменты и методы работы с ними;
-базовые понятия для построения мужской стрижки;
-коррекция особенностей головы при помощи стрижки;
-актуальные формы и тенденции в мужских стрижках;
-индивидуальный подход к созданию образа согласно модным приемам;
-работа с разной длиной, типом и структурой волос;
-методы мужских укладок и подбор стайлинга.

После прохождения семинара вы научитесь не просто правильно адаптировать стрижку под индивидуальные особенности внешности клиента, но и использовать текстуру, работать с разной длиной, создавать динамичные формы и идеальные срезы, правильно выбирать стайлинг и не бояться креативить, воплощая в стрижках смелые творческие идеи.

Форма зворотнього зв'язку

Залиште ваші контактні дані і наш консультант зв'яжеться з вами

Дякую, що залишили запит!

Наш консультант зв'яжеться з вами найблищим часом!