В даний момент немає інформації про дати проведення курсу

Підписатися на повідомлення

Фотографії з семінарів

Про курс

Відгуки

ESTEL COLOR — подія, що виходить далеко за рамки звичайного перукарського шоу. Це історія про сучасне мистецтво, втілене у творчості стилістів. Це справжній виклик сірості буднів, приправлений креативом майстрів. Це спосіб самовираження і демонстрації свого професіоналізму, що трансформується в стиль життя.

ESTEL COLOR — VIII Всеукраїнський чемпіонат з колористики, який проводиться в рамках VII Міжнародного фестивалю «Кришталевий Янгол». У 2019 конкурс проходить в I тур. Роботи на моделях виконуються заздалегідь і готові образи демонструються на сцені Фестивалю.
Дата проведення: 15 квітня 2019 року.

Оцінка робіт майстрів на сцені: 15 квітня 2019 року в 13:30.

Адреса: Київ, Центр культури і мистецтв «КПІ», пр-т Перемоги, 37.

В рамках Чемпіонату є 3 номінації:

креативне фарбування волосся;
комерційне фарбування волосся;
весільне фарбування волосся.
Церемонія нагородження всіх учасників проходить на сцені в той же день під час вечірньої шоу-програми «GrandFinal». Нагородження учасників Чемпіонату проходить спільно з дефіле моделей, що представляють конкурсні роботи. У глядача є можливість побачити роботи всіх учасників, роботи переможців і тих, хто їх створював. Всі учасники отримують офіційний диплом Чемпіонату і престижне звання «Дипломант Чемпіонату «Estel Color». Переможці конкурсів (перше, друге і третє місця для кожного конкурсу окремо), отримують призові Дипломи, нагороджуються Кубками, знижковими сертифікатами від КАПМ та подарунками від компанії ЕSTEL.

Переваги участі:

здобуття чемпіонського звання або титулу;
підвищення професійного рівня та іміджу;
отримання безцінного досвіду;
кар'єрне зростання, збільшення потоку клієнтів і підвищення вартості своїх послуг.
У Чемпіонаті можуть брати участь майстри салонів краси і кращі студенти профільних навчальних закладів. Ціна участі для майстра салону краси становить 500 грн. Участь для студентів безкоштовна. Вік, досвід і стаж роботи учасників не обмежені.

Кожен учасник конкурсу зобов'язаний:

до 31 березня 2019 року подати on-line заяву про участь на сайті фестивалю;
до заявки прикріпити скан. копію технологічного листа фарбування (бланк додається);
пройти обов'язкову реєстрацію 15 квітня 2019 року в Оргкомітеті Фестивалю в ЦКМ «КПІ», година реєстрації з 9:00 до 13:00. Можлива дискваліфікація за запізнення;
мати технологічний лист фарбування на робочому столі під час оцінювання роботи. Участь в конкурсі без технологічного листа не допускається;
підготувати модель і провести за лаштунки сцени фестивалю за 15 хвилин до початку оцінювання (не пізніше 13:15).
Обов'язкова вимога: фарбування волосся в конкурсних роботах чемпіонату виконується виключно професійними фарбами Estel Professional.

Форма зворотнього зв'язку

Залиште ваші контактні дані і наш консультант зв'яжеться з вами

Дякую, що залишили запит!

Наш консультант зв'яжеться з вами найблищим часом!