ХІТ
Новинка

VINTAGE HAUTE COUTURE ESTEL

Курс Estel Haute Couture

В даний момент немає інформації про дати проведення курсу

Підписатися на повідомлення

Фотографії з семінарів

Про курс

Відгуки

Vintage Haute Couture ESTEL - унікальна колекція відтінків для стійкого покриття сивини і поліпшення зовнішнього вигляду волосся. Відтінки з колекції Vintage - це нова лінія відтінків фарби HAUTE COUTURE ESTEL, призначена для фарбування волосся з великою кількістю сивини. Вся лінія фарби HAUTE COUTURE ESTEL - це нова сучасна формула барвника на основі катіоноактивних компонентів, а в відтінках Vintage Haute Coutue ESTEL використовується також технологія Reverse Osmosis, яка забезпечує проникнення штучного пігменту саме в сиве волосся. Результат застосування цього продукту на сиве волосся - стійкість кольору і поліпшення стану зовнішнього шару волосся.

Палітра фарби Vintage Haute Coutue ESTEL - це 45 відтінків, серед яких можна знайти колір близький до натурального, який з віком вже втрачено, і відновити його, а можна підібрати новий колір, змінивши свій образ.

Нова фарба для закрашування сивини Vintage націлена на те, щоб стиліст і клієнт разом поринули в творчий процес створення кольору, який допоможе майстру розкрити свій потенціал, а клієнту - отримати бажаний відтінок, який підкреслить його індивідуальність. Різноманітність палітри, LUXURY догляд під час фарбування, висока якість волосся після фарбування, ефектний блиск і 100% покриття сивини. Все це - Vintage Haute Couture ESTEL.
Відвідавши семінар, кожен перукар-стиліст стане експертом в LUXURY-фарбуванні сивини!

Форма зворотнього зв'язку

Залиште ваші контактні дані і наш консультант зв'яжеться з вами

Дякую, що залишили запит!

Наш консультант зв'яжеться з вами найблищим часом!